Irwin Naturals, Ginkgo Smart, максимальна концетрація і пам’ять, 60 рідких капсул

Irwin Naturals, Ginkgo Smart, максимальна концетрація і пам’ять, 60 рідких капсул

Irwin Naturals, Ginkgo Smart, максимальна концетрація і пам’ять, 60 рідких капсул

Рейтинг:
Виробник: Irwin Naturals
Код Товару: IRW-26237
Код UPC: 710363262372
Кількість: 60 Liquid Soft-Gels
MSRP: $20.99
Наша ціна: $15.74
Ви економите: $5.25 (25%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Биоперин, покращена засвоюваність
 • Потужний тонік для розумової діяльності, поліпшення пам’яті і ясності розуму.
 • Щоденні базові жирні кислоти Омега– 3
 • Харчова добавка

Ginkgo Smart для максимальної концентрації уваги і хорошої пам’яті спеціально розроблений, щоб допомогти вам підтримувати розумове здоров’я. Цей багатоцільовий продукт поставляє потужні поживні речовини для активної розумової діяльності, щоб ваш розум був гострим і пам’ять – на висоті.

 • Покращена пам’ять: Гінкго білоба – одне з найбільш ефективних рослин призначене для мозкової активності. Дослідження показують, що екстракт Гінкго може поліпшити кровопостачання мозку, удосконалити когнітивну функцію і зміцнити пам’ять. Екстракт Гінкго, який використовується в цій формулі, стандартизований і містить 24% глікозидів, флавоноїдів і 6% терпенових лактонів для оптимального впливу.
 • Підтримка нейромедіаторів: Ацетил-L-Карнітин, холін та DMAE є основними попередники ацетилхоліну (хімічного з’єднання, яке впливає на функцію пам’яті). Екстракт Оксамитового Боба є рослинним джерелом L-Допа (відомий своєю унікальною здатністю перетинати гематоенцефалічний бар’єр і трансформуватися в допамін).
 • Антиоксидантний захист: Альфа-ліпоєва кислота має антиоксидантні властивості, захищають нейрони від окислювального впливу. Екстракт гінкго також відомий своєю здатністю нейтралізувати вільні радикали в організмі.

Irwin Naturals Ginkgo Smart складається з двох поживних елементів для мозку: гиперзина і вінпоцетину. До того ж, вдосконалена формула забезпечує організм жирними кислотами Омега-3, отриманими з риб’ячого жиру. Разом, ці інгредієнти в даному співвідношенні зміцнюють і підтримують здоров’я всього організму.Що нас відрізняє:
М’які гелеві капсули – Поживні речовини, що містяться у цих легко глотаемых м’яких гельових капсулах, що легко засвоюються. Інші форми подібних препаратів можуть містити додаткові зв’язуючі речовини і наповнювачі, які можуть викликати розлад шлунку та не мають ніякої живильної цінності. Вдосконалені м’які гелеві капсули надають найбільш оптимальну форму для повного засвоєння поживних речовин.Підтверджене якість – Ми, в Irwin Naturals прагнемо надавати лише продукти найвищої якості для вашого здоров’я. Ми скрупульозно тестуємо кожен продукт, щоб бути впевненими в його ефективності і натуральності.Запатентований биоперин – Биоперин підвищує біодоступність, всмоктування та ефективність поживних речовин.

Рекомендації по Застосуванню

(Дорослим) Приймати дві (2) рідких гелевих капсули щодня, запиваючи повною склянкою води.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Irwin Naturals, Ginkgo Smart, максимальна концетрація і пам’ять, 60 рідких капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Дуже хороший стимулятор мізків, але ефект відміни – теж пристойний
Досить було однієї таблетки на день (приймала разом з моно-кальцієм), щоб мозок працював, як парова турбіна. З урахуванням моєї професії (фінансовий аналітик), можна простежити як препарат дійсно дуже відчутно впливає на мозок, працездатність і як би виводить тебе на новий рівень володіння інформацією і навичок.
Не допила баночку до кінця, вирішила перервати, щоб не підсідати. І помітила не дуже приємний ефект – скасування.
Другий день без таблеток – сиджу і згадую, що я робила вчора, відкриваю файли і довго думаю – як я могла до такого додуматись, в голові наче жодної думки не залишилося.
Не знаю, тільки в мене так чи це нормально і скоро пройде, а голова чавунна..
Дуже шкода(
Рейтинг:
Зворотний результат ((
З прийому першої капсули з’явилися раздрвжительность і сильна неуважність . Стала забыаать елементарні речі…
Може накопичувальний ефект, але приймати далі вже зовсім немає бажання
Рейтинг:
Купувала чоловікові
Пропив одну банку , про поліпшення пам’яті складно сказати, але що точно було помітно , що у чоловіка було завжди піднесений настрій під час прийому цих капсул. Постійні жарти, рот не закривався, хоча дуже схильний до депресій, мабуть із-за Дмае аскладі.
Рейтинг:
Супер!
Вибрала саме цей препарат, так як крім гінкго в ньому вимпоцетин і не тільки. Давно нічого не брала для мозкового кровообігу за різних причин, хоча мені це необхідно. Але вже і голова почала крутиться, пам’ять явно підводила… Ефект на 100%
Рейтинг:
Обережно у кого проблеми зі сном!
Дуже велика дозування гінкго білоба, дав тривогу. Не підходить людям, які страждають тривожним розладом і безсонням.
Рейтинг:
Факт! Максимальна концентрація й пам’ять!
Купила чоловікові. Швидше за все, якщо б він зараз був дитиною, йому поставили діагноз дефіцит уваги) Як він пояснює – думки з величезною швидкістю пролітають, деякі навіть затримуються))) Я десь у відгуках прочитала, що деякі приймають по одній таблетці в день. Ми теж вирішили почати з одного. Так от, результат помітний відразу на другий день! Від однієї таблетки! Що ж буде від двох? Чоловік каже, що з’явилася ясність думок і що здається набагато швидше, і пам’ять краще. І я з боку помітила зміни.
Ми як 2 роки вже майже переїхали в іншу країну, з абсолютно новим для нас мовою. Доводиться вчити його з нуля, а це не легко у віці за 30. Іноді поговориш з ким-то хвилин 5, і потім голова розколюється. Або починаєш хвилюватися в розмові, що забуваєш найпростіші слова. Чоловік каже, що коли п’є таблетки (не забуває їх пити) такого не трапляється.
Будемо замовляти ще обов’язково. А пізніше ще й дві таблетки в день спробуємо.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Doctor’s s Best, Лютеїн з використанням лютеїну FloraGlo, 20 мг, 60 м’яких капсул... Рейтинг:* Виробник:*Doctor's Best Код Товару:*DRB-00192 Код UPC:*753950001923 Кількість:*60 Softgels MSRP:*$23.99 Наша ціна:*$12.95 Ви економите...
Bell Lifestyle, Серія Master Herbalist, Здоровий сон #23, 60 капсул Рейтинг:* Виробник:*Bell Lifestyle Код Товару:*BEL-10913 Код UPC:*771733109130 Кількість:*60 Capsules MSRP:*$27.95 Наша ціна:*$25.84 Ви економите:*$...
Paradise Herbs, Корінь Фо-Ти, 60 рослинних капсул Рейтинг:* Виробник:*Paradise Herbs Код Товару:*PAR-77731 Код UPC:*601944777319 Кількість:*60 Veggie Caps MSRP:*$29.99 Наша ціна:*$15.00 Ви економите...
Gaia Herbs, SystemSupport, Male Libido, чоловіче лібідо, 60 рослинних рідинних фитокапсул... Рейтинг:* Виробник:*Gaia Herbs Код Товару:*GAI-39910 Код UPC:*751063399104 Кількість:*60 Vegetarian Liquid Phyto-Caps MSRP:*$27.99 Наша ціна:*$18.19...
Imperial Elixir, Корейський женьшень червоний, 100 капсул Рейтинг:* Виробник:*Imperial Elixir Код Товару:*IME-38498 Код UPC:*715783384987 Кількість:*100 Capsules MSRP:*$39.95 Наша ціна:*$26.97 Ви економите:...