Jarrow Formulas, Теанін 100, 100 мг, 60 капсул

Jarrow Formulas, Теанін 100, 100 мг, 60 капсул

Jarrow Formulas, Теанін 100, 100 мг, 60 капсул

Рейтинг:
Виробник: Jarrow Formulas
Код Товару: JRW-15050
Код UPC: 790011150503
Кількість: 60 Capsules
MSRP: $15.95
Наша ціна: $9.05
Ви економите: $6.90 (43%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Неврологічно активна амінокислота
 • Забезпечує релаксацію
 • Підтримує здатність до навчання
 • Suntheanine
 • Біологічно активна харчова добавка

Теанін – це унікальна амінокислота, яка знаходиться в основному лише в зеленому чаї і має сприятливим впливом на обмін речовин в тканинах мозку. Теанін викликає релаксацію не викликаючи сонливості; після його вживання енцефалограма показує більше альфа-хвиль. Теанін може поліпшити здатність до навчання і підвищити настрій, будучи нейтротрансмиттером дофаміну і серотоніну в мозку. Також теанін надає захисну дію на мозок, пом’якшуючи токсичність глутамату. Теанін від Jarrow Formulas проводиться ферментативним шляхом з амінокислот і ідентичний теанину, що міститься в зеленому чаї.

Рекомендації по Застосуванню

Приймати по одній (1) капсулі на день, запиваючи водою або соком на голодний шлунок або за приписом лікаря.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Jarrow Formulas, Теанін 100, 100 мг, 60 капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Цікаве)
Замовила прочитавши один відгук, який мене вразив. У мене невроз, ВСД, живу зі своєю тривогою, якій немає ні кінця, ні краю! Раніше досить швидко втомлювалася, було постійне відчуття, що не виспалася, болісний стан “дереалізації” річ вельми неприємна. Я багато років шукала способи і методи роботи з цими симптомами. Багато років тому приймала антидепресанти, транквілізатори, снодійні. Потім ноотропи. Але, я шукаю більш натуральні альтернативи цих препаратів.
Даний препарат на мене діє як снодійне, тобто якщо я приймаю його у денний час, то день на смарку, мені весь час хочеться спати. Але ось перед сном, те саме, що потрібно. Все-таки краще, ніж пити химозный Донормил, який ще і викликає звикання! І ще, я помітила одну дивну особливість, на тлі цієї амінокислоти, я стала прокидатися на світанку! Я в шокеее! А зараз літо і в липні я прокидалася о 03:45 за московським часом! І, чесно скажу, заснути мені потім вдається не завжди), Але, при цьому я не відчуваю сонливість протягом дня, мені не хочеться спати. А сни на тлі даного препарату усвідомлені, мій мозок видає мені вночі всі мої денні думки в картинках)) до Речі, однієї таблетки мені більш ніж достатньо. Цікавий препарат. П’ю разом з магнієм, про який теж є відгук. Ну і ще одне чудове явище, зменшився апетит і тяга до солодкого! Л-теанін, магній або фенілаланін допоміг, я ще не зрозуміла, але факт залишається фактом. Потім доповню свій відгук. Наступного разу буду замовляти Л-триптофан, подивимося як він подіє.
Рейтинг:
Відмінний продукт
Дуже сподобалося дію, п’ю по одній капсулі в другій половині дня, іноді через день, іноді спільно з Gaba. У мене невроз, постійно треба чимось себе підтримувати, думаю, це в будь-якому випадку краще того, що рекомендують лікарі. Від панічних атак і інших знервованих станів добре утримує. Ніяких побічних явищ не помічала. Обов’язково замовлю ще раз.
Рейтинг:
Теанін 100 мг
Ця амінокислота може виявитися величезною підмогою для розвитку аутичних дітей. Знайома дає своєму синові з аутизмом спільно з габа – у них приголомшливі результати в розвитку. Дозування як раз для дітейпідходить.
Рейтинг:
хороше заспокійливе
П’ю на пару зі своєю собакою. Пес важко переносить салюти, а зараз як раз сама пора. Даю йому одну капсул в день. Став не такий шуганный.
Сама п’ю одну капсулу в день днем, злегка хилить з них в сон. Думаю спробувати пити на ніч).
Рейтинг:
прислали не те що я замовила
Замість мого замовлення прийшов інший – харчові добавки для літніх DHEA 25
Рейтинг:
Цікаве)
Замовила прочитавши один відгук, який мене вразив. У мене невроз, ВСД, живу зі своєю тривогою, якій немає ні кінця, ні краю! Раніше досить швидко втомлювалася, було постійне відчуття, що не виспалася, болісний стан “дереалізації”, річ досить неприємна. Я багато років шукала способи і методи роботи з цими симптомами. Багато років тому приймала антидепресанти, транквілізатори, снодійні. Потім ноотропи. Але, я шукаю більш натуральні альтернативи цих препаратів.
Даний препарат на мене діє як снодійне, тобто якщо я приймаю його у денний час, то день на смарку, мені весь час хочеться спати. Але ось перед сном, те саме, що потрібно. Все-таки краще, ніж пити химозный Донормил, який ще і викликає звикання! І ще, я помітила одну дивну особливість, на тлі цієї амінокислоти, я стала прокидатися на світанку! Я в шокеее! А зараз літо і в липні я прокидалася о 03:45 за московським часом! І, чесно скажу, заснути мені потім вдається не завжди), Але, при цьому я не відчуваю сонливість протягом дня, мені не хочеться спати. А сни на тлі даного препарату усвідомлені, мій мозок видає мені вночі всі мої денні думки в картинках)) до Речі, однієї таблетки мені більш ніж достатньо. Цікавий препарат. П’ю разом з магнієм, про який теж є відгук. Ну і ще одне чудове явище, зменшився апетит і тяга до солодкого! Л-теанін, магній або фенілаланін допоміг, я ще не зрозуміла, але факт залишається фактом. Потім доповню свій відгук. Наступного разу буду запоказувати Л-триптофан, подивимося як він подіє.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Enzymatic Therapy, Ultra Ginkgo!, для мозку/пам’яті, 240 капсул вегетаріанських... Рейтинг:* Виробник:*Enzymatic Therapy Код Товару:*EMT-08420 Код UPC:*763948084203 Кількість:*240 Veggie Caps MSRP:*$62.50 Наша ціна:*$38.75 Ви еконо...
Solgar, Порошок часнику, 500 мг, 180 капсул на рослинній основі... Рейтинг:* Виробник:*Solgar Код Товару:*SOL-01198 Код UPC:*033984011984 Кількість:*180 Veggie Caps MSRP:*$27.30 Наша ціна:*$21.84 Ви економите:*$5.46...
Emergen-C, для дітей, апельсин, 30 пакетиків, 9,9 унцій (282 гр) Рейтинг:* Виробник:*Emergen-C Код Товару:*ALA-30405 Код UPC:*076314304059 Кількість:*30 Packets, 9.9 oz (282 g) MSRP:*$16.95 Наша ціна:*$12.21 Ви ек...
Nature’s Answer, Чорний горіх, без алкоголю, 2000 мг, 30 мл (1 рідка унція)... Рейтинг:* Виробник:*Nature's Answer Код Товару:*NTA-00580 Код UPC:*083000005800 Кількість:*1 fl oz (30 ml) MSRP:*$13.99 Наша ціна:*$6.69 Ви екон...
Now Foods, Таурин, Подвійна сила, 1000 мг, 100 капсул Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-00142 Код UPC:*733739001429 Кількість:*100 Capsules MSRP:*$12.99 Наша ціна:*$7.31 Ви економите:*$5.69 ...