Now Foods, L-аргінін, 500 мг, 250 капсул

Now Foods, L-аргінін, 500 мг, 250 капсул

Now Foods, L-аргінін, 500 мг, 250 капсул

Рейтинг:
Виробник: Now Foods
Код Товару: NOW-00031
Код UPC: 733739000316
Кількість: 250 Capsules
MSRP: $23.99
Наша ціна: $13.49
Ви економите: $10.51 (44%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Не містить ГМО
 • Харчова добавка
 • Амінокислоти
 • Сімейна компанія з 1968 року
 • Виконано згідно стандарту якості, належної виробничої практики (GMP)

Амінокислота

 • Умовно незамінна амінокислота
 • Речовина-попередник окису азоту

L-Аргінін – це умовно незамінна амінокислота, яка в основному бере участь в обміні сечовини і виділень, а також синтезі ДНК і виробленню білків. Це важлива речовина-попередник оксиду азоту (NO), воно відіграє роль у розширенні кровоноснихсудин.

Рекомендації по Застосуванню

Приймайте по 2 капсули двічі на день при необхідності. Приймайте між прийомами їжі або перед сном, запиваючи вуглеводною напоєм, щоб прискорити засвоєння.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Now Foods, L-аргінін, 500 мг, 250 капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Now Foods, L-Arginine, 500 mg
Отже, знайомимося, «L – Аргинин» – ізомер аргініну, незамінна амінокислота, необхідна для синтезу ряду білків в організмі людини. За словами доктора Р. Аткінса це «наймогутніша амінокислота кардіології». Взагалі-то, організм людини здатний відтворювати аргінін самостійно, синтезуючи його в печінці, але тільки якщо баланс харчування не порушений, інакше синтез припиняється. Зниження самостійного синтезу зазвичай починається до 30років.
Цинк, що входить в L – Аргінін, необхідний для нормального функціонування будь-якої клітини організму, т. к. бере участь у роботі понад 200 ферментів, а, крім того, він посилює дію самого Аргініну.
Свідчення:
Детоксикація. При дефіциті аргініну відбувається самоотруєння організму. У першу чергу страждають системи, що відповідають за виведення та знешкодження аміаку. При підвищеній ж концентрації сечовини, під ударом виявляються печінка, нирки, кровотворна система.
Серцево – судинна система. Аргінін розслаблює гладку мускулатуру всіх судин, забезпечує нормальний кровотік і доставку кисню в серцевий м’яз, головний мозок, до кінцівок. Крім того, він діє як попередник оксиду азоту, розширює судини і підсилює їх кровонаповнення. У деяких країнах аргінін використовується як препарат швидкої допомоги при серцевих нападах. Аргінін знижують рівень ЛНЩ – холестерину, не зменшуючи рівень корисного ЛГП – холестерину в крові, і не викликаючи при цьому побічних еффектов. Цей препарат знижує кров’яний тиск, покращує реологію крові, перешкоджає тромбоутворенню, тобто утворенню згустків крові, які можуть викликати інфаркти та інсульти, покращує мікроциркуляцію.
Рекомендований при коронарної хвороби серця в поєднанні зі стенокардією, переміжної кульгавості (погане кровопостачання кінцівок), гіпертонії, порушенні мозкового кровообігу, хронічному обструктивному бронхіті, хвороби печінки і нирок… Спричинюється аргініном розширення судин помітно навіть у молодих людей, у яких, як правило, не буває порушень кровообігу, а у страждаючих застійною серцевою недостатністю ця амінокислота зміцнює серцевий м’яз.
Наприклад, в Японії та Греції кардіологічної бригади швидкої допомоги вводять аргінін безпосередньо в коронарну артерію хворих на стенокардію, що різко відновлює кровообіг. Ізраїльські кардіологи домагаються поліпшення функцій серця у пацієнтів із застійною серцевою недостатністю з допомогою краплинної внутрішньовенної ін’єкції 20 г аргініну протягом однієї години.
Імунітет, онкологія, шлункові інфекції. Цей препарат підвищує імунітет, допомагає при онкологічних захворюваннях і шлункових інфекціях. Аргінін сприяє різкому підвищенню активності клітин захисної системи нашого організму. Як показало одне дослідження, прийом 30 г аргініну по частинах протягом дня призводив до зростання активності НК-клітин на 91%! При цьому також поліпшується функція Т – клітин. Відбувається «омолодження» захисних систем організму. Крім того, аргінін збільшує вагу тимуса (вилочкової залози), відповідальної за більшу частину імунних функцій, і підвищують антибактеріальну активність нейтрофілів. Саме посиленням функцій імунної системи, можливо пояснюється виявлена в декількох дослідженнях взаємозв’язок між прийомом аргініну і зменшенням пухлинного росту і захворюваністю на рак. Більша кількість окису азоту, що утворюється з аргініну та відповідальної за стан шлунково-кишкового тракту, допомагає сражаться з інфекціями і перешкоджає розростанню дріжджових мікроорганізмів.
Статева сфера. Допомагає при імпотенції, олігоспермія, підвищує лібідо, підвищує потенцію, стимулює сперматогенез. У чоловіків окис азоту відіграє вирішальну роль у спроможності досягнення і підтримки ерекції. Як показують багато досліджень, прийом 2,8 г аргініну сприяє виробленню достатньої кількості судинорозширювальної речовини для того, щоб успішно боротися з нездатністю до ерекції. Регулярний прийом цієї амінокислоти покращує вироблення, так і якість сперми. Згідно з дослідженням, щоденні дози близько 3-4 р збільшували як питомий вміст сперматозоїдів, так і загальну активність сперми. Для більш грунтовного вирішення питань безпліддя дієтологи радять додавати до L – аргинину з цинком і кофермент Q10.
Спортивне харчування. Збільшує м’язову масу одночасно зменшуючи масу жирової тканини, сприяє нормалізації стану сполучної тканини.
Виразки, рани, опіки, переломи кісток, остеопороз. Дослідження, проведені в опікових центрах, дають підстави стверджувати, що аргінін це незамінний засіб для відновлення білкового балансу у людей з важкими опіками. Він прискорює загоєння ран, переломів і діабетичних виразок на ногах.
Рейтинг:
L-аргинин
Товар отримав все СУПЕР Дякую! Якість відмінна!
Рейтинг:
Для займаються спортом
Приймаю перед сном, після інтенсивних розтяжок або силових навантажень. Відчуваю різницю у відновленні. Рекомендую
Рейтинг:
Уся родина постійно п’ємо цей аргінін!
Хороший аргінін і співвідношення ціна-якість! Зручно велика упаковка! П’ємо всією сім’єю, так що витрачається швидко! Дуже корисно для всього! Всім раджу)
Рейтинг:

Не підійшов
Рейтинг:
Почалися печіння в шлунку
Пропила 2 тижні, почалися сильні печіння і болю в шлунку. Таке відчуття, ніби ця капсула пропалює слизову шлунка. Для проби взяла висипала содержимый білий порошок під язик, щоб перевірити як діє цей препарат, так язик розпух, як ніби отримав опік. Коротше на мій погляд якась отрута. Ніякого іншого ефекту не було, на жаль.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Now Foods, Паростки пшениці, 9 унцій (255 г) Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-02710 Код UPC:*733739027108 Кількість:*9 oz (255 g) MSRP:*$19.99 Наша ціна:*$11.24 Ви економите:*$8.76...
Green Foods Corporation, Органічна хлорела, 500 мг, 120 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Green Foods Corporation Код Товару:*GFC-20415 Код UPC:*083851204155 Кількість:*120 Tablets MSRP:*$18.99 Наша ціна:*$13.25 Ви еко...
21st Century, Healthy Eyes, лютеїн і зеаксантин, 60 капсул Рейтинг:* Виробник:*21st Century Код Товару:*CEN-27454 Код UPC:*740985274545 Кількість:*60 Capsules MSRP:*$9.99 Наша ціна:*$7.49 Ви економите:*$2.50...
Source Naturals, NKO (Neptune Krill Oil), 500 мг, 120 капсул Рейтинг:* Виробник:*Source Naturals Код Товару:*SNS-02426 Код UPC:*021078024262 Кількість:*120 Softgels MSRP:*$89.98 Наша ціна:*$44.99 Ви економите:...
Rainbow Light, Probiolicious пробіотичні жувальні цукерки з ягідним смаком, 50 мармеладок... Рейтинг:* Виробник:*Rainbow Light Код Товару:*RLT-12121 Код UPC:*021888121212 Кількість:*50 Gummies MSRP:*$19.79 Наша ціна:*$16.02 Ви економите:*$3....