Now Foods, Мелатонін, 3 мг, 180 капсул

Now Foods, Мелатонін, 3 мг, 180 капсул

Now Foods, Мелатонін, 3 мг, 180 капсул

Рейтинг:
Виробник: Произведено
Код Товару: NOW-03257
Код UPC: 733739032577
Кількість: 180 Capsules
MSRP: $12.99
Наша ціна: $7.54
Ви економите: $5.45 (42%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Оздоровлює цикл сну
 • Виводить вільні радикали
 • Підтримує роботу шлунково-кишкового тракту
 • Не містить ГМО
 • Біоактивна харчова добавка
 • Підтримує загальний стан здоров’я
 • Сімейне підприємство засновано в 1968 р.
 • Має гарантію відповідності стандарту якості GMP

Мелатонін є потужним акцептором вільних радикалів, природно виробляються в шишкоподібної залозі і присутніх у великій кількості в шлунково-кишковому тракті. Мелатонін є потужним акцептором вільних радикалів, природно виробляються в шишкоподібної залозі і присутніх у великій кількості в шлунково-кишковому тракті.

Рекомендації по Застосуванню

Приймати по 1 капсулі перед сном з водою.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Now Foods, Мелатонін, 3 мг, 180 капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Хороший мелатонін.
Хороший гормон.
Був переведений в розряд медичних препаратів в Росії.
В аптеках продається під назвою Мелаксен (MELAXEN).
Можна рідко використовувати для нормалізації циклів сну, коли ви прилітаєте з Тайланду. Сам продукт у Таїланді заборонено і входить в перелік наркотичних коштів.
Ні в якому разі не можна давати дітям або пити курсами т. до це гормон. В організмі людини він виробляється в рази менших кількостях і відповідає за оновлення клітин організму. Якщо ви його будете приймати раніше 40 років, то ваш організм буде сам виробляти менше мелатонін, що може призвести до плачевних наслідків.
Особам старше 40 років потрібно здати аналіз крові на мелатонін і проконсультуватися з лікарем з приводу прийому цього гормону курсами.
Рейтинг:
Класна річ. Беру, п’ю курсами
Мелатоніну (гормону сну)
Мелатонін — гормон епіфіза (шишкоподібної залози), який регулює ритм сну-неспання, а також володіє широким рядом додаткових ефектів. Також відомий як гормон сну. Застосовується в таблетках або капсулах для полегшення засипання, з метою коригування «внутрішнього годинника» при тривалих подорожах. Доведено позитивну дію при схудненні, а також виявлені антиоксидантні та протипухлинні ефекти.
Мелатонін зустрічається не тільки у людини, але і у тварин, рослин, хробаків і мікроорганізмів. Дослідження Maria Toschesemail в 2014 році показало, що мелатонін є одним з найдавніших гормонів, який забезпечував регулювання циклів у багатьох живих організмів ще 700 мільйонів років тому. Вчені вважають, що ритм сну людини та інших тварин був успадкований у океанічних предків, які під впливом цього гормону піднімалися до прогрітій сонцем поверхні вдень, і занурювалися глибше в нічний час.
Мелатонін був відкритий в 1958 році професором Aaron B. Lerner. Він вважав, що ця речовина може бути корисно для лікування шкірних захворювань. Препарати мелатоніну вперше стали доступні в США тільки в 1993 році, таким чином, ця речовина має досить коротку фармакологічну історію і його потенціал ще не повністю розкритий.
Мелатонін відпускаються без рецепта лікаря та які класифікуються як біологічно активні добавки в США, Канаді та Росії, тоді як в деяких країнах (наприклад, у Німеччині) є рецептурним препаратом.
Ефекти мелатоніну
10 фактів про мелатоніні
Багато ефекти мелатоніну обумовлені взаємодією з мелатониновыми рецепторами (MT1, MT2)[5], у той час як інші ефекти пов’язані з його антиоксидантною та омолоджуючу дію. Особливе значення надається здатності мелатоніну охороняти ядерну та мітохондріальну ДНК.[6]
Найбільш важливі ефекти мелатоніну, які мають міцну доказову базу:
– Відновлює ритм сну – мелатоніну полегшує засинання, відновлює природний циркадний цикл, усуває денну сонливість
– Покращує настрій і психічний стан
– Антистресовий ефект мелатоніну особливо важливий для сучасної людини
– Нормалізує артеріальний тиск, у зв’язку з регулюючим впливом на ендокринну систему
– Сповільнює процеси старіння (захищає клітинну ДНК, дезактивує радикали) і збільшує тривалість життя
– Зміцнює імунітет
– Антиоксидантний ефект. Група фахівців Петрозаводського університету з’ясувала, що кошти з мелатоніном володіють омолоджувальним ефектом.
– Протипухлинний ефект мелатоніну зумовлений багатьма факторами: посилення протипухлинної иммунитета, зниження радикальної активності, нормалізація гормонального фону і взаємодія з RZR/ROR рецепторами.
– Мелатонін усуває деякі види головного болю.
У недавньому дослідженні, проведеному вченими з іспанських і канадських інститутів, було встановлено, що добавки мелатоніну сприяють зміцненню кісток. Це відкриває можливість використання таких добавок, як спосіб запобігання остеопорозу у людей, які мають схильність до захворювання.
Мелатонін у спорті
Мелатонін залучений у регулювання ваги тіла, і є дані, що він може знижувати частку жиру в організмі і профілактувати ожиріння (особливо в комбінації з кальцієм). Дослідницька група з університету Гранади (Іспанія) спільно з колегами з американським наукового центру з’ясували, що мелатонін стимулює появу так званого бежевого жиру, – типу жирових клітин, які спалюють калорії. Результати дослідження опубліковані в журналі Journal of Pineal Research[18]. На відміну від білої жирової тканини, яка накапливает жир, приводячи до збільшення ваги, бежевий жир (також відомий як корисний жир), допомагає регулювати масу тіла. Клітини бежевого жиру експресують високий рівень UCP1– білка, який необхідний мітохондрій для спалювання калорій і вироблення тепла.
У попередніх публікаціях дослідники вивчили дію мелатоніну на ожиріння, дисліпідемію, високий кров’яний тиск і цукровий діабет другого типу, який пов’язаний з ожирінням, на молодих здорових щурах Zucker з діабетом – експериментальної моделі метаболічного синдрому.
Мелатонін знижує оксидативний стрес після тренінгу, покращує сон і прискорює відновлення, що має важливе значення у бодібілдингу та пауерліфтингу.
Мелатонін і лібідо
Дуже часто спливає інформація про те, що мелатонін може пригнічувати лібідо і знижувати рівень лютеїнізуючого гормону і як наслідок тестостерону (ці дані були отримані при дослідженні препарату на приматах), особливо страшно це звучить для тих, хто займається бодібілдінгом і з іншимимуловими видами спорту. Пошук серед наукової літератури дозволив виявити дві наукові роботи, які були присвячені саме цьому питанню:
1. Висновок: при порівнянні двох груп людей, в одній з яких учасники приймали тривалий час (12 місяців) мелатонін було виявлено, що немає суттєвих відмінностей у рівнях гормонів, за винятком лютеїнізуючого гормону, концентрація якого була вище в групі, який брав мелатонін .
2. До схожого результату прийшли ізраїльські вчені: рівень лютеїнізуючого гормону, фоликулстимулирующего і тестостерону залишився незмінним після прийому 6 мг щодня[20].
Таким чином, можна укласти, що мелатонін не впливає негативно на рівень анаболічних гормонів в організмі людини, а деяке зниження лібідо, найімовірніше, пов’язано зі схильністю мелатоніну кілька збільшувати рівень пролактину.
Фізіологія мелатоніну
Добова секреція
Сезонні зміни
Синтез в організмі
Вікові коливання
Мелатонін утворюється в організмі з рєротонина під впливом ферменту N-ацетилтрансферазы.
У дорослої людини за добу синтезується близько 30 мкг мелатоніну, його концентрація в сироватці крові вночі в 30 разів більше, ніж вдень, причому пік активності припадає на 2 год. ночі. Мелатонін транспортується сироватковим альбуміном, після звільнення від альбуміну зв’язується зі специфічними рецепторами на мембрані клітин-мішеней, проникає в ядро і там здійснює свою дію.
Секреція мелатоніну підпорядкована добовому ритму, що визначає, у свою чергу, ритмічність гонадотропних ефектів і статевої функції. Синтез і секреція мелатоніну залежать від освітленості — надлишок світла знижує його утворення, а зниження освітленості збільшує синтез і секрецію гормону. У людини на нічні години припадає 70% добової продукції мелатоніну.
Мелатонін у продуктах
Як вже було сказано, мелатонін синтезується як тваринами, так і рослинами, це означає, що невеликі кількості мелатоніну присутні у продуктах харчування. Щодо велика кількість міститься в таких продуктах, як рис. Учені визначили, що при вживанні рису, мелатонін, який міститься у ньому, здатний засвоюватися і зв’язуватися зі специфічними рецепторами в головному мозку ссавців.
“Увага” В інших дослідженнях було показано, що мелатонін у продуктах харчування незначно впливає на рівень мелатоніну плазми. Це означає, що з продуктів харчування він практично не засвоюється.
Спортивне харчування з мелатоніном стало особливо популярним останнім часом, багато фірм виробники почали випускати мелатонін і їх число постійно зростає. Треба зауважити, що спортивне харчування з мелатоніном значно дешевше фармакологічних препаратів, що робить їх більш переважними для покупки. Наведемо список найпопулярніших спортивних добавок:
Застосування
Дозування мелатоніну варіюється в залежності від мети прийому та індивідуальних особливостей. Початкова доза мелатоніну становить 1-2 мг на добу, в перші 2-3 дні необхідно проверить переносимість препарату. У подальшим дозування мелатоніну можна збільшувати до 5 і навіть 10 мг на добу. Середня тривалість курсу становить 1-2 місяці.
Дози мелатоніну, що застосовуються у дослідженнях у дорослих з різними захворюваннями[24]:
Захворювання Доза (мг) Режим прийому
Хвороба Альцгеймера 0.5 за 1 годину до сну
Біполярні розлади 10 перед сном
Ракові пухлини 10-50 перед сном
Відновлення циркадних циклів у сліпих 5-10 перед сном
Депресія 5 перед сном
Профілактика головного болю 5-10 перед сном
Гіпертонія (підвищений артеріальний тиск) 1-3 короткий курс
Безсоння у літніх 3-5 через 30 – 120 хвилин перед сном
Безсоння неясного генезу 1-5 перед сном
Порушення добового ритму 1-8 перед сном
Шизофренія 2 не вказано
Сезонні афективні розлади 0,25-5 Щодня
Поліпшення сну для здорової людини 0,1-6 за 30-60 хвилин до сну
Діти молодше 18 років
Захворювання Доза (мг) Режим прийому
Відновлення циркадного ритму у сліпих 2,5-10 перед сном
Предоперационная тривога 0,1-0,5 кг маси тіла не вказано
Судомні стани 5-10 перед сном
Діти з психічними захворюваннями 0,5-10 перед сном
Шкоду й побічні ефекти
Мелатонін – це одна з найбільш малотоксичних субстанцій, яка не завдає шкоди здоров’ю навіть у дуже великих дозах. Відомі випадки, коли люди перевищували дозування мелатоніну в 600 і навіть 3000 разів без шкоди для здоров’я.
Мелатонін рідко викликає побічні ефекти, проте можливі: алергічні реакції, головний біль, нудота, діарея, ранкова сонливість, пригніченість, набряки і деякі інші. Можливий підйом рівня пролактину.[25] Практично всі побічні ефекти мелатоніну носять оборотний характер – припиняються відразу після закінчення прийому препарату.
Оцінюючи ризик для здоров’я, можна зробити загальний висновок: шкода мелатоніну, безсумнівно, нижче користь, яку може принести даний препарат.
Протипоказання
Гіперчутливість (алергія)
Непереносимість
Аутоімунні захворювання
Лімфома
Лейкоз
Лімфогранулематоз
Миелома
Епілепсія
Цукровий діабет
Хронічна ниркова недостатність
Вагітність, період лактації.
Рейтинг:
довго не засинаєш
даний мелатонін пізнього дії.
Рейтинг:
Спимо як немовлята !
З нетерпінням чекала на цю баночку -покладала на неї великі надії ! У зв’язку з завантаженням на роботі в кінці року порушився сон -і так порушився що хоч на стіни лізь -за день втомлювалася -приходила додому -і одна мрія в постіль-і ось лягла -і упс -сну не в одному оці -що тільки не перепробувала в аптеці -нічого не допомогло крім Мелаксина -результат я від нього отримала але ціна скажу я вам на нього шкалить в порівнянні з ом -тому була вибрана ця баночка ! Тут дозування 3 мг і цього достатньо для будь-якого організму -велика дозування є не бажаною так як буде йти звикання -організм буде лінуватися і не буде виробляти свій мелатонін -тому правильно обрана дозування дуже важлива -якщо ви молоді і порушення сну у вас не значне починайте з мінімальної дози -можна таблетку в 3мг ділити навпіл -щоб не нашкодити використовуємо курсами до місяця не більше . Ну і результати звичайно вразили-випила одну таблетку ввечері -і про щастя проспала до 8 ранку -ні разу не прокинулася -вранці встала як огірочок -бадьорість духу -енергія -бажання творити ! Диво таблетка ! Якщо виходити з курсу в місяць то звичайно стає зрозуміло що ця баночка на довго -сподіваюся пропивши курсом сон налагодиться -мелатонін востоновится -і залишки цього продукту будуть в запасі для всієї родини на непередбачений випадок !Хочу також додати, що ця баночка повинна бути вдома в аптечці обов’язково -я з цією ситуацією зіткнулася перший раз -і вдома нічого не виявилося -аптечне вийшло дуже дорого -поки баночка дійшла пройшло не мало часу -за цей час спосіб життя через не повноцінного сну порушено і не в кращу сторону -тому вважаю цю таблетку дуже важливою в нашому житті і вона повинна бути в аптечці у кожного ! відсутність полноцуповноважується сну це порушення всього ритму життя!!! Здоров’я вам !
Рейтинг:
Здоровий сон!
Давно відчувала труднощі з засипанням, з мелатоніном сон значно здоровіше і спокійніше) Хороша доза, більша упаковка дозволяє приймати всій родині по 1 капсулі на ніч.
Рейтинг:
Не спрацювало..
Дуже сподівалася на позитивний результат, але якось не виходить. Від однієї капсули заснути не вдалося, таке враження, що треба спробувати випити 2 капсули. Трохи розчарована.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Doctor’s s Best, Best, Убихинол з Kaneka QH, 200 мг, 120 капсул Рейтинг:* Виробник:*Doctor's Best Код Товару:*DRB-00275 Код UPC:*753950002753 Кількість:*120 Softgels MSRP:*$179.99 Наша ціна:*$97.97 Ви економи...
Solgar, Омега-3, ЕПК і ДГК, 700 мг, 120 капсул Рейтинг:* Виробник:*Solgar Код Товару:*SOL-02053 Код UPC:*033984020535 Кількість:*120 Softgels MSRP:*$42.40 Наша ціна:*$33.92 Ви економите:*$8.48 (2...
Vitamin Friends, Мультивітаміни, вегетаріанські ведмедики, 90 ведмедиків з виноградним пектином... Рейтинг:* Виробник:*Vitamin Friends Код Товару:*VFS-00239 Код UPC:*854532002397 Кількість:*90 Grape Pectin Gummies MSRP:*$14.99 Наша ціна:*$12.99 Ви...
Rainbow Light, Just Once, мультивітаміни на основі продуктів харчування, 120 таблеток... Рейтинг:* Виробник:*Rainbow Light Код Товару:*RLT-10474 Код UPC:*021888104741 Кількість:*120 Tablets MSRP:*$51.99 Наша ціна:*$36.39 Ви економите:*$1...
Starwest Botanicals, Органічний трав’яний порошок, пасифлора, 1 фунт (453,6 г)... Рейтинг:* Виробник:*Starwest Botanicals Код Товару:*STR-12617 Код UPC:*767963126177 Кількість:*1 lb (453.6 g) MSRP:*$40.48 Наша ціна:*$39.52 Ви екон...