Wakunaga – Kyolic, Екстракт зрілого часнику, для серцево-судинної системи, формула 100, 300 капсул

Wakunaga – Kyolic, Екстракт зрілого часнику, для серцево-судинної системи, формула 100, 300 капсул

Wakunaga – Kyolic, Екстракт зрілого часнику, для серцево-судинної системи, формула 100, 300 капсул

Рейтинг:
Виробник: Wakunaga – Kyolic
Код Товару: WAK-10043
Код UPC: 023542100434
Кількість: 300 Capsules
MSRP: $34.45
Наша ціна: $20.83
Ви економите: $13.62 (40%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

  • Натуральна добавка з часником без запаху
  • Оригінальна формула
  • Сертифіковано GMP (належної виробничої практики)

Kyolic екстракт зрілого часнику починається насамперед з 100% органічно † вирощеного часнику. Його доводять до досконалості, усуваючи запах і акумулюючи корисні властивості тільки в компанії Kyolic. Ця продукція дбає про роботу Вашої серцево-судинної системи, підтримуючи мікроциркуляторне русло і загальне здоров’я серця. († у відповідно до CCOF – нормативами асоціації фермерів Каліфорнії).Приймайте краще – Kyolic екстракт зрілого часнику, найбільш досліджений з наукової точки зору продукт вищої якості і без запаху.

Рекомендації по Застосуванню

Приймайте по 2 або більше капсул під час їжі двічі на день.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Wakunaga – Kyolic, Екстракт зрілого часнику, для серцево-судинної системи, формула 100, 300 капсул

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Рейтинг:
Для серцево-судинної системи.
П’ємо всією сім’єю, по 2 капсули в день. Баночка дуже велика , вистачає на довго.Профілактика для серцево-судинної системи, для зміцнення і очищення судин, нормалізує тиск,чистить судини , знижує холестерин, зміцнює імунітет. Дуже зручний тим, хто постійно за кермом, так як часникову настоянку можна зробити і в домашніх умовах, але вона буде на спирту і природно з запахом часнику.А це позбавлення прав. А тут краса, не на спирту і запаху немає. У Росії аналогів не зустрічала.
Якщо мій відгук був Вам корисний, будь ласка, натисніть кнопку Yes під ним.
Рейтинг:
Краще
Всі замислюються про своє здоров’я. Стан нашого здоров’я-це система кровообігу! Тому екстракт часнику в цьому допоможе – це пам’ять, серце, нижні кінцівки, печінка.Здорові судини-запорука безпроблемного старості!
Рейтинг:
Екстракт зрілого часнику, для серцево-судинної системи,
У будь-якій книзі по лікуванню серцево-судинних хвороб ви зустрінете інформацію про користь часнику, . Часник дійсно дуже благотворно діє на судини, а значить, допомагає і серця. Він корисний при атеросклерозі, так як запобігає утворенню бляшок в судинах покладів.
А якщо судини чисті, то і кровообіг хороше, і серце працює справно. Але у деяких людей прийом часнику викликає серцебиття. У такому разі людям, страждаючим атеросклерозом або ризикують його заробити (а ризик в наш час дуже великий), можна підібрати для себе підходящий вид препарату на основі часнику.
Використовую вже місяць по 2 капсули в день . Ніякого тобі запаху ,відрижки, ніяких неприємний відчуттів. Якщо вам сподобався мій відгук, будь-ласка, натисніть “Так”
Рейтинг:
Зістарений екстракт часнику на варті здоров’я серця і судин
У будь-якій книзі по лікуванню серцево-судинних хвороб ви зустрінете інформацію про користь часнику. Часник дійсно дуже благотворно діє на судини, а значить, допомагає і серця. Він корисний при атеросклерозі, так як запобігає утворенню бляшок в судинах покладів.
А якщо судини чисті, то і кровообіг хороше, і серце працює справно. Приймаємо для профілактики . Капсули невеликі, запаху часнику немає. Але,що б цей БАД якось впливав (підвищував-знижував) артер. тиск не помічено.
Рейтинг:
ОДИН МУДРИЙ ЧОЛОВІК СКАЗАВ – ПОКИ Є ЧАСНИК НА ЗЕМЛІ,ЗЕМЛЯ БУДЕ ЖИТИ!
Давно маю проблеми з серцем,вирішую їх, по можливості різними способами. Часник для цього не був винятком.Часник справжній захисник від всіляких хвороб і інфекцій. Корисні властивості часнику обумовлені різноманітним хімічним складом, який добре вивчений у минулому столітті, за що він отримав таку величезну популярність . Часникові препарати, як він сам, знижують рівень холестерину в крові, перешкоджають його відкладенню на стінках, а також сприяють очищення стінок судин від вже наявних бляшок. Завдяки цьому поліпшується кровотік не тільки в судинах серця, але і судинах головного мозку. Часник захищає від утворення тромбів, розчиняє уже наявні. Тому його споживання -це профілактика серцево-судинних захворювань, а також судинних захворювань мозку ( інсультів, атеросклерозу судин, старечого недоумства, хвороби.Альцгеймера. Розширює коронарні судини, збільшує гемоглобін крові, корисний при недокрів’ї. Знаючи такі властивості часнику неможливо його не приймати. Але як ви самі розумієте, при всій його корисності, у нас немає можливості приймати його регулярно через специфічного запаху , який більшість оточуючих людей не сприймають. І ось тому знову дає нам можливість вирішити цю проблему . ЕКСТРАКТ ЧАСНИКУ – це просто порятунок. А для мене, я вважаю, велика знахідка. Використовую вже місяць по 2 капсули в день . Ніякого тобі запаху ,відрижки, ніяких неприємний відчуттів. Банку дуже велика . Вистачить надовго . А що від цього буде користь, я навіть НЕ СУМНІВАЮСЯ. Буду брати постійно , т. к. часник в нашому житті необхідний . При необхідності можна і свіжим скористатися . Всім бажаю здоров’я ! А цього часнику – тверду 5.
Ще багато корисної інформації та цікавих товарів – НА МОЇЙ СТОРІНЦІ! Просто клікніть на «Lyusechka « в шапці відкликання. Дорогий читачу, якщо Вам мій відгук видався корисним, поставте ,будь ласка «YES». Спасибі!
Рейтинг:
Начебто діє
Були судинні проблеми на одному з стегон, неприємні відчуття, печіння під шкірою. Досить-таки тривалий час. Ще й чверті банки не пропила і раптом – ура – все пройшло.
Брала по дві капсули на день, вранці перед сніданком. Ні смаку, ні присмаку часнику немає.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Now Foods, Глутатіон, 500 мг, 60 капсул вегетаріанських Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-00104 Код UPC:*733739001047 Кількість:*60 Veggie Caps MSRP:*$43.99 Наша ціна:*$24.74 Ви економите:*$19...
Eclectic Institute, Кайенский перець, 1 рідка унція (30 мл) Рейтинг:* Виробник:*Eclectic Institute Код Товару:*ECL-10128 Код UPC:*023363101283 Кількість:*1 fl oz (30 ml) MSRP:*$12.30 Наша ціна:*$8.79 Ви еконо...
Source Naturals, Глутатіон, Відновлений, сублінгвальних комплекс, Смак апельсина, 50 мг, 100 таблето... Рейтинг:* Виробник:*Source Naturals Код Товару:*SNS-01305 Код UPC:*021078013051 Кількість:*100 Tablets MSRP:*$20.50 Наша ціна:*$10.25 Ви економите:*...
Garden of Life, Вітамінний код, для жінок, 120 капсул вегетаріанських... Рейтинг:* Виробник:*Garden of Life Код Товару:*GOL-11366 Код UPC:*658010113663 Кількість:*120 Caps Veggie MSRP:*$43.17 Наша ціна:*$31.08 Ви економит...
Thorne Research, Кверцитин фетосома, 60 рослинних капсул Рейтинг:* Виробник:*Thorne Research Код Товару:*THR-00435 Код UPC:*693749004356 Кількість:*60 Veggie Caps MSRP:*$32.51 Наша ціна:*$32.50 Ви економит...